Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general O societate pe acțiuni are obligația depunerii în ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

O societate pe acțiuni are obligația depunerii în SPV sau e-factura?

O societate pe acțiuni are obligația depunerii în SPV sau ro efactura a facturilor emise către o instituție publică? Am primit o înștiințare de plata și telefonic ni s.a comunicat ca, după achitarea acesteia vor încarcă și factura electronica.
george-neagu, moderator
da are aceasta obligatie