Forum Discuţii juridice Executare silită Buna ziua,am un contract la Telekom din 2015 iar pe ...
Discuție deschisă în Executare silită

Buna ziua,am un contract la Telekom din 2015 iar pe data de 28 ...

Buna ziua,am un contract la Telekom din 2015 iar pe data de 28 februarie m-am trezit cu executare silita și poprire pe cardul de alocație a copiilor!întrebarea este ce pot face pt a îmi fii ridicata poprirea de pe alocație și de ce timp de atâția ani nu am primit nici-o înștiințare și am primit direct poprire și executare silita?
Buna ziua!
Puteti face contestatie la executor.Alocatiile nu se popresc.