avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 418 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Executare silită Buna ziua,am un contract la Telekom din 2015 iar pe ...
Discuție deschisă în Executare silită

Buna ziua,am un contract la Telekom din 2015 iar pe data de 28 ...

Buna ziua,am un contract la Telekom din 2015 iar pe data de 28 februarie m-am trezit cu executare silita și poprire pe cardul de alocație a copiilor!întrebarea este ce pot face pt a îmi fii ridicata poprirea de pe alocație și de ce timp de atâția ani nu am primit nici-o înștiințare și am primit direct poprire și executare silita?
Cel mai recent răspuns: Alexandrarares , utilizator 13:41, 15 Martie 2024
Buna ziua!
Puteti face contestatie la executor.Alocatiile nu se popresc.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Executare silită de 2 ori pt acelasi dosar Mia4 Mia4 Buna ziua. Am avut un dosar din 2007 la banca transilvania,în 2014 am fost executată silit pt acest dosar (mi a rămas mie in urma divortului)...l am achitat ... (vezi toată discuția)
Am un dosar din 2004 Puiu77 Puiu77 Am un dosar din 2004 un card cred și am primit an 2016 o somație de plata cu poprire pe salariu fără sa mi se argumenteze de unde vine poprirea (vezi toată discuția)
Buna ziua! as dori sa va adresez o intrebare daca sunteti amabili ... Flovyo Flovyo Buna ziua! As dori sa va adresez o intrebare daca sunteti amabili sa-mi raspundeti. Am luat un cretit in 2012 pe care nu l-am putut plati la timp si in 2015 ... (vezi toată discuția)