Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... divort- parti
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

divort- parti

intr-un procesul de divort trebuie sa se prezinte ambele parti la termene ?
am urmat intocmai sfaturile d-voastra. am solicitat termen pentru angajare aparator. ca idee ,estimpativ, cat ma ajunge onorariul ?
buna ziua!
discutati cu un avocat.
functie de mai multi factori isi va stabili onorariul.