Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Se poate infiinta PFA/ SRL cu cazierul patat? Exemplu: ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Se poate infiinta PFA/ SRL cu cazierul patat? Exemplu: Conducerea ...

Se poate infiinta PFA/ SRL cu cazierul patat? Exemplu: Conducerea sub influenta si furt
Da.
Multumesc pt confirmare