Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua, Mă confrunt cu următoarea situatie. Am ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua, Mă confrunt cu următoarea situatie. Am inregistrat ...

Bună ziua,
Mă confrunt cu următoarea situatie.
Am inregistrat in REVISAL, cu 6 luni in urmă, două contracte pentru doi angajati si, din neatentie, le-am dat același număr, și in REVISAL si in registrul de evidență din unitate. Intrebarea este cum aș putea să corectez in REVISAL numărul unuia dintre cele două contracte, tinând cont de faptul că am mai inregistrat de la momentul respectiv incă 30 de contracte.
In corectati pe unul din ele ... in loc de 1 treceti 1B
Mulțumesc.