Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua Va rog sa ma ajutati cu informatii unde se ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua Va rog sa ma ajutati cu informatii unde se afla: 1) ...

Buna ziua
Va rog sa ma ajutati cu informatii unde se afla:
1) arhivele Statiunilor de masini si tractoare (SMT) din jud.Dolj;
2) arhiva Fabricii de Confectii Craiova desfiintata in 2020.

Orice informatie este de mare ajutor!

Va multumesc.
1. SMT din ce localitate?

2. Incercati aici
[ link extern ]
SMT Bechet si SMT Amarastii de Jos.

Va multumesc.
Puteti intreba aici
[ link extern ] /
Va multumesc foarte mult.