Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Buna ziua.sotul are 3 ani și 5 luni de închisoare ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Buna ziua.sotul are 3 ani și 5 luni de închisoare cat trebuie ...

Buna ziua.sotul are 3 ani și 5 luni de închisoare cat trebuie să faca
Pentru liberare conditionata, fracția de pedeapsă ce trebuie efectiv executată este de cel puţin două treimi din durata pedepsei, în cazul închisorii care nu depăşeşte 10 ani.... adica, cam 2 ani si 4 luni...