avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 345 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Arhiva carti munca Celpi SA
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Arhiva carti munca Celpi SA

Buna ziua, stie cineva unde pot gasi arhiva cartilor de munca ale societatii Celpi SA Bucuresti? Va multumesc!
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 11:46, 29 Martie 2024
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Luati legatura cu lichidatorul acestei societati VALOR SPRL sa va spuna unde ar fi arhiva societatii
[ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua. imi cer scuze daca poate cineva sa ma ajute . vreau ... Achour Achour Buna ziua. Imi cer scuze daca poate cineva sa ma ajute . Vreau sa știu cum as putea găsii arhivele de la tc Carpați București și tcmric Arad. Am nevoie de ... (vezi toată discuția)
Unde pot gasi cartile de munca , crivina, caras severin maria1949 maria1949 Buna ziua , de trei luni caut arhiva cu cartile de munca de la Crivina , Caras Severin si nu le pot gasi . Vreu sa ies la pensie si nu am cartea de munca . Eu ... (vezi toată discuția)
Arhiva Marian Petrache Marian Petrache Unde pot găsi arhiva SC Trustul Construcții Carpați SA (vezi toată discuția)