Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Arhiva carti munca Celpi SA
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Arhiva carti munca Celpi SA

Buna ziua, stie cineva unde pot gasi arhiva cartilor de munca ale societatii Celpi SA Bucuresti? Va multumesc!
Luati legatura cu lichidatorul acestei societati VALOR SPRL sa va spuna unde ar fi arhiva societatii
[ link extern ]