Forum Discuţii juridice Problemele profesionale ale ... Actiunile avocatilor impotriva soc. com. 7411
Discuție deschisă în Problemele profesionale ale consilierilor juridici

Actiunile avocatilor impotriva soc. com. 7411

Va rog sa -mi spuneti daca pe undeva prin tara s-au finalizat actiunile de constatare a nulitatii actelor de constituire a S.C. cu obiect 7411.
In judetul Cluj am inteles ca doar acum au fost inregistrate actiunile si nu stim inca la ce sa ne asteptam. Ne-ar prinde bine daca am comunica pentru ca nu stiu data Uniunea noastra se va implica in favoarea noastra ( consultanta sau informatii cu privire la solutiile altor instante).
Astept raspuns si la adresa: cris_33_tina@yahoo.com
cum spuneam astept sa ne contactati lexconsult2004@yahoo.com
~ Conținut șters la cerere ~
NU CRED CA VOR MAI DESCHIDE ALTE ACTIUNI AVAND IN VEDERE SITUATIA PRECARA IN CARE SE AFLA SITUATIA LOR DIN PUNCT DE VEDERE JURIDIC