Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Am o problema cu un credit prin tbi pentru comanda ...
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Am o problema cu un credit prin tbi pentru comanda emag. Am urmat ...

Am o problema cu un credit prin tbi pentru comanda emag. Am urmat pasii pentru finantare, comanda a fost plasata si am si primit o. Dupa cateva zile am primit un mail ca de la tbi ca cererea de credit a fost anulata. Ce inseamna mai exact asta avand in vedere ca am primit comanda?
Veti plati produsul sau îl returnați .
Ciudat e ca emag v-a livrat fără sa fir platit.
Catre cine trebuie sa platesc emag sau tbi?

gi-jane2 a scris:

Veti plati produsul sau îl returnați .
Ciudat e ca emag v-a livrat fără sa fir platit.

catre emag ca doar de la ei ati cumparat.
La tbi ati depus cerere de finantare, dar nu au aprobat.
gi-jane2, moderator