Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua! Intr-un proces civil cu obiect ( anulare ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua! Intr-un proces civil cu obiect ( anulare contract ...

Buna ziua! Intr-un proces civil cu obiect ( anulare contract vanzare cumparare) in apel reclamantei i s-a respins cererea, cu drept de recurs in 30 de zile. Mentionez ca reclamanta nu a mai venit cu probe noi fata de cele de la fond, invocand tot timpul un registru agricol unde sunt trecuti toti membrii familiei. Deci a pierdut la fond, a pierdut in apel .Vreau sa stiu daca poate sa mai faca ceva in recurs? Multumesc!
Buna ziua! Fără un dosar în față și fără hartii în față, nu se poate raspunde la intrebarea Vreau sa stiu daca poate sa mai faca ceva in recurs? Daca ati avut avocat in cauza, intrebati avocatul. Daca nu ati avut avocat in cauza, mergeti cu hartiile la avocat.