Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Buna ziua sunt despartita cu trei copii dintre care ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Buna ziua sunt despartita cu trei copii dintre care cea mica ...

Buna ziua sunt despartita cu trei copii dintre care cea mica este la mine alti doi Fata Deja a implinit 18 ani baiatul are 17 palteam pt ei 75 Euro acum cat ar treb sa plates pt vaiat?
Va referiti la pensie de intretinere? Platiti pentru copiii sub 18 ani, dar si cei peste 18 ani (nu mai mult de 26) care inca merg la scoala. Suma depinde de veniturile dv. si de nevoile lor.