avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 204 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Bună ziua, din 2029 am o hotărâre judecătorească ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Bună ziua, din 2029 am o hotărâre judecătorească definitivă, ...

Bună ziua, din 2029 am o hotărâre judecătorească definitivă, adică am câștigat grupa specială de muncă din 2001 și până în 2013 și casa de pensii nu ține cont de ea, menționez că firma la care am lucrat nu m-ai exista, vă mulțumesc
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 18:10, 20 Aprilie 2024
Dar cu cine v-ati judecat in contradictoriu?
Cu angajatorul la care ati lucrat, sau cu casa locala de pensii'?
Din 2029??? cine s-a antepronuntat cu 5 ani inainte?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Grupa a ii-a de munca castigata in instanta fara procent mentionat inserv inserv Firma la care am lucrat nu mi-a acordat grupa a II-a de munca pentru perioada 1986-2011 pe motiv ca am fost inginer si nu muncitor desi Ord 50/1990 nu face ... (vezi toată discuția)
Neacordarea grupei speciale de munca generalul generalul Sunt nascut in 1967 luna octombrie. - am lucrat timp de trei ani in combinatul siderurgic Galatigrupa 1 de munca - mai am o vechime in min. ... (vezi toată discuția)
Grupa de munca silvica1940 silvica1940 buna ziua, Am lucrat din 1987 pana in 2006 cand M-am lichidat in aceeasi sociatate si acelasi loc de munca, aceleași atribuții prin fisa postului ca inginer ... (vezi toată discuția)