Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Bună ziua, din 2029 am o hotărâre judecătorească ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Bună ziua, din 2029 am o hotărâre judecătorească definitivă, ...

Bună ziua, din 2029 am o hotărâre judecătorească definitivă, adică am câștigat grupa specială de muncă din 2001 și până în 2013 și casa de pensii nu ține cont de ea, menționez că firma la care am lucrat nu m-ai exista, vă mulțumesc
Dar cu cine v-ati judecat in contradictoriu?
Cu angajatorul la care ati lucrat, sau cu casa locala de pensii'?
Din 2029??? cine s-a antepronuntat cu 5 ani inainte?