Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua. Am 65 ani, am lucrat in ITALIA 17 ANI CU ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua. Am 65 ani, am lucrat in ITALIA 17 ANI CU COTRACT. ...

Buna ziua. Am 65 ani, am lucrat in ITALIA 17 ANI CU COTRACT. LA67 ANI, VOI IESII IN PENSIE. CIND DEPUN ACTELE?
Unde sa depuneti actele la noi sau in Italia?
Gasiti informatii utile aici: [ link extern ]