Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Buna ziua,un vecin a montat pe holul blocului o camera ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Buna ziua,un vecin a montat pe holul blocului o camera de supraveghere ...

Buna ziua,un vecin a montat pe holul blocului o camera de supraveghere video-audio fara autorizatie si fara acordul tuturor locatarilor de pe etajul respectiv.Se poate face plangere la Politie?Asociatia de proprietari nu vrea sa ia masuri cu privire la aceasta problema.
Faceți plângerea la ANSPDCP, ei se ocupă de asa ceva.