Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Dacă am făcut un control medical acum doua ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Dacă am făcut un control medical acum doua săptămâni,la ...

Dacă am făcut un control medical acum doua săptămâni,la cere poliției rutiere și acum mi se cere să fac din nou control,am dreptul sa refuz?
Alta întrebare,deși am fost declarat apt să conduc,cum pot preda carnetul?
Cum motiveaza politia, ca este necesar sa faceti un nou control medical ?