Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Am 17 ani de munca in grupa a doua de munca pana la ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Am 17 ani de munca in grupa a doua de munca pana la data de 01–04–2001 ...

Am 17 ani de munca in grupa a doua de munca pana la data de 01–04–2001 data de la care nu am mai beneficiat de grupa, conform deciziei iccj din 03–06–2024 pot beneficia de reducerea vârstei de pensionare cu 6 luni la an? La grupa a doua beneficiam de 4 luni la an.
conete, utilizator
Eu va spun ca mergeti la noroc.
D-voastra hotarati ce aveti de facut.
Doresc sa vad un raspuns de avocat sau juririt care sa asigure ca veti castiga 100%.