Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Buna ziua! Decizia de apel, s-a dat cu recurs in 30 ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Buna ziua! Decizia de apel, s-a dat cu recurs in 30 zile. Termenul ...

Buna ziua! Decizia de apel, s-a dat cu recurs in 30 zile. Termenul expirandu-se fara a se face recurs. Vreau sa stiu daca hotararea ramane definitiva si irevocabila si se poate pune in executare s-au se mai poate ataca, si cu ce? Multumesc anticipat!
Buna seara

E definitiva si se poate pune in executare.