Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... intampinare
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

intampinare

va rog un model de intampinare pentru somatie de plata lipsita de obiect (inexistenta debitului care reiese si din extrasul de cont emis de creditoare)
Intimpinarea cuprinde numarul de dosar si in continutul ei dupa datele de identificare a piritului aratati motivele pentru care solicitati respingerea cererii
trebuie sa o depuneti in dublu exemplar cu 5 zile inainte de termen