Forum Discuţii juridice Proprietate industrială şi ... Dacă eu citesc / lecturez o carte pe un canal de ...
Discuție deschisă în Proprietate industrială şi intelectuală. Adică mărci, invenţii, drept de autor şi altele

Dacă eu citesc / lecturez o carte pe un canal de YouTube, incalc ...

Dacă eu citesc / lecturez o carte a unui autor pe un canal de YouTube, incalc drepturile de autor?
GabrielGE, utilizator
Nu
Dacă această citire nu vă aduce un venit, atunci nu.