Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Buna ziua. Daca locuiesc in Irlanda si am nevoie pt ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Buna ziua. Daca locuiesc in Irlanda si am nevoie pt pensie de ...

Buna ziua. Daca locuiesc in irlanda si am nevoie pt pensie de o adeverinta de la primarie ca nu dispun de bunuri sau proprietati, pot trimite pe altcinrva in lipsa mea cu o procura sa o solicite?
Multumesc
Puteți apela și la un avocat.
Daca trimiteti pe altcineva, acesta are nevoie de imputernicire notariala din partea dvs. ca va poate reprezenta.