Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Bună ziua, am cumpărat un apartament prin prima ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Bună ziua, am cumpărat un apartament prin prima casă acum ...

Bună ziua ,am cumpărat un apartament prin prima casă acum trei ani am divorțat . Nu ne putem înțelege de comun acord pentru o cotă parte, specific că eu am plătit toate ratele în contul meu bancar toate facturile plătite online din contul meu, ea este doar cu împrumutat în contractul cu banca specific chiar nu lucra în momentul achiziționării apartamentului doar eu . Doresc să o dau în judecată pentru partaj care sunt șansele să câștig ?
Dacă aveți dovezi în sensul celor arătate, aveți șanse mari de câștig, Veți rămâne cu apartamentul, dar veți plăti fostei soții o sultă,