avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 802 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Buna seara. Am deschis un proces pt ordonanta ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Buna seara. Am deschis un proces pt ordonanta prezidențială. ...

Buna seara. Am deschis un proces pt ordonanta prezidențială. M-am uitat pe portal și scrie
Amână pronunţarea în cauză la data de 10.07.2024. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 22.06.2024
Adica pana în 10.07 se face pronunțarea sau în 10.07 se face pronunțarea?
Pe 10 07 teoretic se va pronunța dar exista șanse sa mai amâne la un termen ulterior..

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Amânare iniţială a pronunţării- prin mijlocirea grefei? ... Roberrrt Roberrrt Amânare iniţială a pronunţării- prin mijlocirea grefei? Ce inseamna ? Buna ziua, acum ceva timp mi s a luat permisul la trecerea cu cale ferata am ... (vezi toată discuția)
Buna ziua, am depus o contestatie pt anularea unui proces verbal ... rzv1315 rzv1315 Buna ziua, am depus o contestatie pt anularea unui proces verbal de contraventie, ulterior am fost citat sa merg la tribunal, am fost ieri si am primit ... (vezi toată discuția)
Amanare pronuntare in proces civil AurelianDan AurelianDan Buna ziua, Ce inseamna :\"Tip solutie: Amână cauza Solutia pe scurt: Amana pronuntarea la data de 27.01.2020, pronuntarea hotararii se va face prin punerea ... (vezi toată discuția)