Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Buna seara, azi am platit sms pt parcare cu plata insa ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Buna seara, azi am platit sms pt parcare cu plata insa am gresit ...

Buna seara, azi am.platit sms pt parcare cu plata insa am gresit cifra de la nr de inmatriculare. Mi-am dat seama dupa ora cand am.plecat si am trimis imediat un sms nou cu nr corect de inmatriculare. In geam nu aveam nimic. E posibil sa ma trezesc cu o instiintare acasa?
Depinde de localitate,exista moduri diferite de constatare și sancționare a eventualelor contravenții.In București teoretic nu este o problema..
Este virba de Brasov

CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT a scris:

Depinde de localitate,exista moduri diferite de constatare și sancționare a eventualelor contravenții.In București teoretic nu este o problema..