Forum Discuţii contabile şi ... Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA Bună ziua, pentru prestări servicii intracomunitare, ...
Discuție deschisă în Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA

Bună ziua, pentru prestări servicii intracomunitare, fără ...

Bună ziua, pentru prestări servicii intracomunitare, fără TVA, firmă din România prestează servicii către o firma din Olanda, trebuie folosit sistemul E-factura?
e-Factura este o aplicație pentru tranzacțiile de pe teritoriul României.

Deci, nu.