avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 954 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... Buna ziua !Sunt intr-un proces civil cu sora mea si ...
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

Buna ziua !Sunt intr-un proces civil cu sora mea si acum suntem ...

Buna ziua !Sunt intr-un proces civil cu sora mea si acum suntem in recurs.
Curtea de apel mi-a trimis o comunicare,iar cumnatul meu,sotul surorii mele mi-a luat corespondenta! Ce as pute sa fac eu in acest caz?
Pot sa ii fac plangere penala pentru luarea corespondentei fara sa aiba drept,avand in vedere ca suntem in litigiu?
Dacă puteți face dovada celor menționate puteți formula plângere penala..

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Violarea corespondenței de cãtre fosta soției Cristian Marian Cristian Marian Pe tot parcursul procesului de divorț, adică vreo 2 ani, fosta soție mi-a desfăcut toate plicurile venite de la banca unde am eu contul și era ... (vezi toată discuția)
Amenda rovigneta gigititi gigititi Dupa 3 ani am primit Executare pentru lipsa rovignetei fara sa primesc in prealabil vreun proces verbal ! Cum pot contesta avand in vedere ca am gasit plicul ... (vezi toată discuția)
Furtul datelor personale din casuta de mail mirceapreoteasa mirceapreoteasa Cumnatei mele i-a fost sparta casuta de mail de catre un fost amic, i s-au furat toate datele stocate ,de la contacte, la mailuri arhivate si acum individul o ... (vezi toată discuția)