Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Buna ziua, am si eu o mare problema. Am traint in ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Buna ziua, am si eu o mare problema. Am traint in concubinaj ...

Buna ziua, am si eu o mare problema.
Am traint in concubinaj timp de 4 ani cu un barbat in casa parintilor lui si cu ei in casa, din care rezulta 2 fete cea mica 1 an si 4 luni iar cea mare 3 ani si 4 luni . Iar acum nu se mai poate trăi pentru ca este agresiv (ma batut , am fotografi batuta) tin sa mentionez ca eu stau cu mama mea acum in chirie. TATAL fetelor nu vrea sa mi lase fata ce a mare vrea sa mi o ia. Intrebarea este am sanse sa castig fetele? Care sunt sansele sa le castig eu ? Ce trebuie sa fac sa nu le pierd?

Georgiana245 a scris:

Buna ziua, am si eu o mare problema.
Am traint in concubinaj timp de 4 ani cu un barbat in casa parintilor lui si cu ei in casa, din care rezulta 2 fete cea mica 1 an si 4 luni iar cea mare 3 ani si 4 luni . Iar acum nu se mai poate trăi pentru ca este agresiv, ma batut si mama lui (3 palme) de fata cu fetita ce a mare .pe atunci abea 8/9 luni (ma batut , am fotografi batuta) tin sa mentionez ca eu stau cu mama mea acum in chirie. TATAL fetelor nu vrea sa mi lase fata ce a mare vrea sa mi o ia. Intrebarea este am sanse sa castig fetele? Care sunt sansele sa le castig eu ? Ce trebuie sa fac sa nu le pierd?

Georgiana245 a scris:

Buna ziua, am si eu o mare problema.
Am traint in concubinaj timp de 4 ani cu un barbat in casa parintilor lui si cu ei in casa, din care rezulta 2 fete cea mica 1 an si 4 luni iar cea mare 3 ani si 4 luni . Iar acum nu se mai poate trăi pentru ca este agresiv, ma batut si mama lui (3 palme) de fata cu fetita ce a mare .pe atunci abea 8/9 luni (ma batut , am fotografi batuta de tatal tetelor) tin sa mentionez ca eu stau cu mama mea acum in chirie. TATAL fetelor nu vrea sa mi lase fata ce a mare vrea sa mi o ia. Intrebarea este am sanse sa castig fetele? Care sunt sansele sa le castig eu ? Ce trebuie sa fac sa nu le pierd?

Georgiana245 a scris:

Buna ziua, am si eu o mare problema.
Am traint in concubinaj timp de 4 ani cu un barbat in casa parintilor lui si cu ei in casa, din care rezulta 2 fete cea mica 1 an si 4 luni iar cea mare 3 ani si 4 luni . Iar acum nu se mai poate trăi pentru ca el este agresiv, ma batut si mama lui (3 palme) de fata cu fetita ce a mare .pe atunci avea 8/9 luni (ma batut , am fotografi batuta de tatal tetelor) tin sa mentionez ca eu stau cu mama mea acum in chirie. TATAL fetelor nu vrea sa mi lase fata ce a mare vrea sa mi o ia. Intrebarea este am sanse sa castig fetele? Care sunt sansele sa le castig eu ? Ce trebuie sa fac sa nu le pierd?

Georgiana245 a scris:

Buna ziua, am si eu o mare problema.
Am traint in concubinaj timp de 4 ani cu un barbat in casa parintilor lui si cu ei in casa, din care rezulta 2 fete cea mica 1 an si 4 luni iar cea mare 3 ani si 4 luni . Iar acum nu se mai poate trăi pentru ca el este agresiv, ma batut si mama lui (3 palme) de fata cu fetita ce a mare .pe atunci avea 8/9 luni (ma batut , am fotografi batuta de tatal fetelor) tin sa mentionez ca eu stau cu mama mea acum in chirie. TATAL fetelor nu vrea sa mi lase fata ce a mare vrea sa mi o ia. Intrebarea este am sanse sa castig fetele? Care sunt sansele sa le castig eu ? Ce trebuie sa fac sa nu le pierd?