Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pe cine trebuie chemate la judecata in calitate de ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pe cine trebuie chemate la judecata in calitate de Parat ..1..casa ...

Pe cine trebuie chemate la judecata in calitate de Parat ..1..casa de pensi sau..2.. scoala profesionala respective unde era facut scolarizarea cand casa de pensii nu recunoaste urmatorul lucru..Inceput de 01/01/1954 pana la 01/04/2001 va fi considerata stagiu de cotizare si vechime de munca in perioada practicii in productid.Totul asa este. si dovedite cu Adeverinta eliberate de scoala respective.Foarte frumos multumesc daca primesc un raspuns
Casa de Pensii trebuie data in judecata.