Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua! Vreau sa stiu daca se poate ataca un ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua! Vreau sa stiu daca se poate ataca un contract de concesiune ...

Buna ziua! Vreau sa stiu daca se poate ataca un contract de concesiune ,avand in vedere ca terenul concesionat nu imi apartine dar acesta este "lipit" de spatele casei mele.asi vrea sa imi fac geamuri dar nu am cum deoarece pe pamantul concesionat "lipit"de spatele casei mele este ridicata o magazie,practic vederea imi va fi in interiorul acestei magazi.multumesc
Mentionez ca terenul concesionat este teren al primariei

Roman.g a scris:

Buna ziua! Vreau sa stiu daca se poate ataca un contract de concesiune ,avand in vedere ca terenul concesionat nu imi apartine dar acesta este "lipit" de spatele casei mele.asi vrea sa imi fac geamuri dar nu am cum deoarece pe pamantul concesionat "lipit"de spatele casei mele este ridicata o magazie,practic vederea imi va fi in interiorul acestei magazi.multumesc