Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Buna ziua, sunt pusa sa inapoiez 45.500 de lei pe care ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Buna ziua, sunt pusa sa inapoiez 45.500 de lei pe care eu nu i am luat

Buna ziua, lucrez la o firma de comert si la verificarea banilor din casa de bani sa constatat o lipsa in valoare de 45.500 lei. Dar eu nu am conostinta de bani...Tin sa mentionez ca bani erau tinu-ti intr un seif din biroul in care nu lucrez doar eu cat si un coleg si in care adeseori vin furnizori si alte persoane si mai tin sa mentionez ca biroul nu are supraveghere video si doar eu am chei de la seif. dar eu nu am luat suma mentionata mai sus. ce pot face in cazul asta angajatorul ma pune sa inapoiez suma si mi a desfacut contractul de munca
Daca sunteți nevinovat e bine sa aveți avocat plătit.
Cazul este dificil.

Daca recunoașteți fapta va trebuie avocat la judecată.

București 2024