avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 904 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Cum sa procedezi pentru a beneficia de bani pe telefon ...
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Cum sa procedezi pentru a beneficia de bani pe telefon in garanție ...

Cum sa procedezi pentru a beneficia de bani pe telefon in garanție și nu a fost remediat de mai multe ori
Cel mai recent răspuns: adriandimitriu , utilizator 14:34, 16 Iulie 2024
Dacă vânzătorul nu e de acord, vă judecați

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Teapa pe olx gigiion2 gigiion2 Buna ziua , am cumpărat un telefon pe olx , a fost probat la achizitie si telefonul mergea , imediat dupa ce vânzătorul a plecat am aflat ca are defecte ... (vezi toată discuția)
Telefon cumparat fara acte - o problema? Catalin9871 Catalin9871 Va salut, de curand am cumparat un telefon de la un barbat destul de in varsta. Acesta m-a asigurat ca totul functioneaza perfect la el (si chiar asa era, nu ... (vezi toată discuția)
Contract de garantie la vanzarea unui bun mobil rahbert rahbert Buna ziua. Acum ceva vreme am cumparat un telefon SH fara garantie, dupa 1 sapt am constatat o problema, dupa inca 2 de batut capul cu problema(credeam ca e ... (vezi toată discuția)