Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Cum sa procedezi pentru a beneficia de bani pe telefon ...
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Cum sa procedezi pentru a beneficia de bani pe telefon in garanție ...

Cum sa procedezi pentru a beneficia de bani pe telefon in garanție și nu a fost remediat de mai multe ori
Dacă vânzătorul nu e de acord, vă judecați