Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua...m-am angajat intr-o institutie de stat cu ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua...m-am angajat intr-o institutie de stat cu functie ...

Buna ziua...m-am angajat intr-o institutie de stat cu functie de studii superioare dar ei de fapt aveau nevoie de un om să care la arhivă ca altceva nu m-u pus sa fac, precizez ca am contract de munca unde am functia scrisa...refuz sa fac arhiva ce se poate intampla?
Si in fisa postului ce atributii aveti?