Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Dacă soțul e pensionar dar mai și lucrează cu ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Dacă soțul e pensionar dar mai și lucrează cu contract de ...

Dacă soțul e pensionar dar mai și lucrează cu contract de munca,,cum se ia în calcul plata biletului?
Este posibil sa-l plateasca 50% .. exista anumite criterii stabilite de CNPP.