Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua ,locuiesc la tara ,nu pot intra in curte cu ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua ,locuiesc la tara ,nu pot intra in curte cu masina ...

Buna ziua ,locuiesc la tara ,nu pot intra in curte cu masina ,intru cu dificultate si pieton deoarece primaria realizeaza lucrari ,trotuare,fiindu mi demolat podetul,acum fiind o diferenta de nivel foarte mare ,podetul nefiind refacut.Ce pot face .Mentionez ca nu au ezistat trotuare fiind o str secundara.
Puteti notifica primaria, in scris, cu nr. de inregistrare/ data, ca la terminarea lucrarilor stradale, sa va asigure accesul in curte.

Multumesc mult !
POPA GHEORGHE a scris:

Puteti notifica primaria, in scris, cu nr. de inregistrare/ data, ca la terminarea lucrarilor stradale, sa va asigure accesul in curte.