avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 606 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Buna ziua! Doresc sa cumpar actiuni , daca este ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Buna ziua! Doresc sa cumpar actiuni , daca este posibil, la S.C. ...

Buna ziua! Doresc sa cumpar actiuni , daca este posibil, la S.C. Romaqua Group S. A. Borsec. Ce trebuie sa fac incat sa pot cumpara actiuni la aceasta companie? Cu ce ar trebui sa incep ? Va multumesc!
Cel mai recent răspuns: Dapix , utilizator 19:02, 20 Iulie 2024
Ar trebui sa discutați cu cineva specializat în acest domeniu,broker,firma de brokeraj etc..
Informati-va daca societatea este cotata la BVB.
Va poate explica un broker.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Achizitionare actiuni sergiu2011 sergiu2011 Buna seara.Vreau sa va spun ca ma bate gandul sa imi cumpar actiuni insa nu prea am informatii de unde as putea sa procur.Am auzit ca exista tot felul de ... (vezi toată discuția)
Devenire broker asigurari ContSters184692 ContSters184692 Ce trebuie sa fac sa devin broker in asigurari? Trebuie sa fac contracte cu toate societatile de asigurari? (vezi toată discuția)
infintare firma brokeraj cflorinn1980 cflorinn1980 Doresc sa infintez o firma de Brokeraj ( axata mai mult pe asigurari auto) si as dori sa stiu ce trebuie sa fac pentru a deschide o astfel de firma? (vezi toată discuția)