Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Buna ziua! Doresc sa cumpar actiuni , daca este ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Buna ziua! Doresc sa cumpar actiuni , daca este posibil, la S.C. ...

Buna ziua! Doresc sa cumpar actiuni , daca este posibil, la S.C. Romaqua Group S. A. Borsec. Ce trebuie sa fac incat sa pot cumpara actiuni la aceasta companie? Cu ce ar trebui sa incep ? Va multumesc!
Ar trebui sa discutați cu cineva specializat în acest domeniu,broker,firma de brokeraj etc..
Informati-va daca societatea este cotata la BVB.
Va poate explica un broker.