Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Bună ziua, dacă soțul ar divorța, rămâne el cu ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Bună ziua, dacă soțul ar divorța, rămâne el cu copii (10 ...

Bună ziua, dacă soțul ar divorța, rămâne el cu copii (10 ani și 2 luni jumătate) dacă eu nu lucrez? Mulțumesc anticipat!
Chiar dacă nu lucrați o sa beneficiați de pensie de întreținere după divorț,puteți face dovada ca va ajuta părinți,rude prieteni ca puteti asigura copiilor un acoperiș deasupra capului etc.Daca va doriți sa creșteți copii ,va luptați pt ei atunci șansele tatălui sunt mici..
CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT, Avocat