Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua, despre arhiva SC ITA SA din IASI, se stie ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua, despre arhiva SC ITA SA din IASI, se stie unde o pot ...

Buna ziua, despre arhiva SC ITA SA din IASI, se stie unde o pot gasi? Am mevoie de o adeverinta grupa 2 de munca. Ptr dosarul de pensie. Multumesc
Intrebati aici, daca stiu:
[ link extern ] /