avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1023 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua, despre arhiva SC ITA SA din IASI, se stie ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua, despre arhiva SC ITA SA din IASI, se stie unde o pot ...

Buna ziua, despre arhiva SC ITA SA din IASI, se stie unde o pot gasi? Am mevoie de o adeverinta grupa 2 de munca. Ptr dosarul de pensie. Multumesc
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 18:57, 5 August 2024
Intrebati aici, daca stiu:
[ link extern ] /

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua. ma puteti ajuta va rog? unde gasesc arhiva pentru ... AlexandruD AlexandruD Buna ziua. Ma puteti ajuta va rog? Unde gasesc arhiva pentru grupa 2 la ITA Olt si ITA Dolj? Mulțumesc (vezi toată discuția)
In perioada septembrie 1979 si pana in martie 1985 am lucrat ... lucica.popescu lucica.popescu In perioada septembrie 1979 si pana in martie 1985 am lucrat la ARA Campulung Arges, care apartinea de ITA Arges, nu gasesc detinatorul de arhive pentru ... (vezi toată discuția)
Buna ziua! ma intereseaza unde pot gasi arhiva sma peris in vederea ... Alina M Ilie Alina M Ilie Buna ziua! Ma intereseaza unde pot gasi arhiva SMA Peris in vederea obtinerii unei adeverinte pentru perioada lucrata 1971-1974. As vrea sa obtin o adeverinta ... (vezi toată discuția)