Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, exista un temei pentru care managerul sa ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, exista un temei pentru care managerul sa refuze înregistrarea ...

Buna ziua, exista un temei pentru care managerul sa refuze înregistrarea unei ședințe de evaluare dacă angajatul o cere?? Anul trecut nu si a îndeplinit obligatia de a face evaluările de integrare si a refuzat orice răspuns în scris ref la gradul de indeplinire sau neîndeplinire al sarcinilor.. Anul asta am avut o ședința după care mi a comunicat (după aproape 10 zile) o minuta care conținea altceva decât am discutat. Astea sunt motivele care m au determinat sa cer ședințe înregistrate... Si eu consider ca este un drept al meu sa le am si sa știu care este situație reala
Nu exista , dar nici pentru inregistrarea lor ..salariatul nemultumit poate contesta evaluarea.