Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Daca am popriri, se poate face o ștergere din biroul ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Daca am popriri, se poate face o ștergere din biroul de credite ...

Daca am popriri, se poate face o ștergere din biroul de credite și apoi achiziționa un credit care sa achite toate popririle, astfel încât să fie totul Intr un singur credit?
Nu.