Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua.revin cu intrebarea daca stie cineva unde se ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua.revin cu intrebarea daca stie cineva unde se afila ...

Buna ziua.revin cu intrebarea daca stie cineva unde se afila arhiva cartilor de munca de la Clujana..
Ati intrebat la Arhivele Judetene Cluj?

Nu mai deschideti alte topicuri legate de acelasi subiect.
Ati intrebat la Arhivele Judetene Cluj?

Nu mai deschideti alte topicuri legate de acelasi subiect.