Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna la mutare din locuinta parintilor mei am gasit ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna la mutare din locuinta parintilor mei am gasit acest cupon ...

Buna la mutare din locuinta parintilor mei am gasit acest cupon valoarea nominala de 975000 care nu stiam de el azi lam gasit printre actele vechi va rog sami spuneti ,sunt fiul ce pot face ca sa intru in posestia acestor bani daca mai au valoarea nominala sau cum pot valorifica acest cupon va multumesc anticipat
Nu mai valorează nimic acum. Trebuia sa le fi depus ei la una dintre societatile din programul de privatizare din acei ani pentru a întra în posesia unui certificat de acționar.