Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Buna ziua..Doresc sa plec in Croatia pana in 6 Sept. ...
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Buna ziua..Doresc sa plec in Croatia pana in 6 Sept. CI Imi expira ...

Buna ziua..Doresc sa plec in Croatia pana in 6 Sept.
CI Imi expira in 7. Sept.Este valabil sí ínafara tarii pana in ultima zi?
Multumesc pt raspuns!
Errika40, utilizator
da, este valabil si 7 inclusiv
gi-jane2, moderator