Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Buna.am o intrebare. Suntem rezidenti in Spania din ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Buna.am o intrebare. Suntem rezidenti in Spania din 2007, avem ...

Buna.am o intrebare. Santem rezidenti in spania din 2007.avem un copil minor.daca divortam in spania avem o casa in romania sotia nu vrea sa o vanda eu da. Ce se poate face daca nu.se ajunge la un acord.multumesc

Partaj judiciar in ro.
Florentino a scris:

Buna.am o intrebare. Santem rezidenti in spania din 2007.avem un copil minor.daca divortam in spania avem o casa in romania sotia nu vrea sa o vanda eu da. Ce se poate face daca nu.se ajunge la un acord.multumesc

Dacă sunteți căsătoriți, trebuie să faceți mai întâi divorțul.