Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... buna ziua Am primit decizia de pensie , diminuata ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

buna ziua Am primit decizia de pensie , diminuata nejustificativ ...

buna ziua
Am primit decizia de pensie , diminuata nejustificativ si urmeaza sa ma adresez justitiei pentru a-mi obtine drepturile anulate abuziv, as dori sa stiu , va rog la care Tribunal trebuie sa ma adresez pentru chemarea in judecata a Casei de Pensii Sector 2? Tribunalului Sector 2 sau Tribunal Contencios Administrativ.Multumesc
Buna ziua, instanta competenta este Tribunalul Bucuresti. Va recomand sa apelati la un avocat pentru acest proces.