Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Buna dimineața.As dori daca îmi puteți spune in cat ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Buna dimineața.As dori daca îmi puteți spune in cat timp sunt ...

Buna dimineața.As dori daca îmi puteți spune in cat timp sunt scos din baza de date de la bancă dacă achit la zi toată suma împrumutată.Va mulțumesc.
Buna ziua! In principiu, in cel mai scurt timp (in aceeasi zi sau in decurs de cateva zile) plata dumneavoastra trebuie prelucrata de catre banca inclusiv din perspectiva scoaterii dumneavoastra din baza de date a Biroului de Credit. Ulterior achitarii intregului credit, va puteti adresa atat bancii, cat si Biroului de credit pentru a verifica daca mai figurati sau nu in evidente.

O zi placuta si sper ca cele de mai sus sa va fie de folos.
Va mulțumesc frumos pentru informațiile date. O zi plăcută și dumneavoastră.
Anchi83, utilizator