Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Este legal sa nu mi se ia in calcul perioada cat am ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Este legal sa nu mi se ia in calcul perioada cat am lucrat si ...

Este legal sa nu mi se ia in calcul perioada cat am lucrat si cotizat 1/2 norma cat am fost in pensie de invaliditate gradul 3?
Vi se iau in calcul cand veti iesi la pensie de limita de varsta.
Sunt deja in pensie la limita de varsta,
Mi s-au scazut anii cotizati la recalculare? 34 ani stagiu la limita de varsta 32 ani stagiu la recalculare. Multumesc