Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Bună seara! Am achitat sulta compensatorie am ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Bună seara! Am achitat sulta compensatorie am anunțat avocata ...

Bună seara!Am achitat sulta compensatorie am anunțat avocata pârâților, am trimis dovada plății prin extras bancar,vă rog frumos imi puteți spune care sunt urmatorii pasi pe care trebuie să-i urmez?Mulțumesc anticipat!
cei care au încasat banii trebuie sa declare la un notar acest lucru si sa va trimită (cate) un exemplar. avocata sigur știe. cereți-i acest lucru
adriandimitriu, utilizator
Multumesc frumos pentru răspunsul dvs.!Ei sunt plecați din țară,am achitat totul pe contul bancar al avocatei lor!Eu ar trebui să merg și la tribunal pt a depune și acolo cum că am achitat?