Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Care ar putea fi motivul pentru netransmiterea ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Care ar putea fi motivul pentru netransmiterea deciziei de recalculare ...

Care ar putea fi motivul pentru netransmiterea deciziei de recalculare conform legii 360/2023 pana la 01.09.2024 si ce masuri trebuie intreprinse pentru a intra in posesia acesteia.
Birocratia.
Puteti astepta sau intreba la CJP si/ sau la Of. postal.
Va multumesc domnule Popa, am intrebat la posta si nu se afla. Voi intreba la CJP.