Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua! Cum pot afla dacă fostul proprietar a ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua! Cum pot afla dacă fostul proprietar a închis contractul ...

Buna ziua! Cum pot afla dacă fostul proprietar a închis contractul de închiriere la ANAF? Refuza și să mi restituie restul de bani din garanție, rămas după plata ultimelor facturi la utilități. Mulțumesc frumos!
?Pt garanție trebuie sa justifice refuzul returnării de facturi neachitate la utilitati,intretinere, daune aduse imobilului.Nu are nici o relevanta pt dvs aspectul cu contractul la anaf .. ..
CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT, Avocat