Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Doresc să mă transfer pe altă secție din motive de ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Doresc să mă transfer pe altă secție din motive de discriminare ...

Doresc să mă transfer pe altă secție din motive de discriminare cum pot proceda?
Buna ziua,
Va pot ajuta cu formularea unui memoriu.
Da doresc un formular pt că lucrăm foarte mult peste normă și ne-am trezit în fluturași de salariu fara toate orele plătite 100% și numărul de ore apare cel legal am cerut ture libere după care sau modificat toate graficele de lucru să nu figuram cu ore suplimentare au fost transferate șefei de secție fără ca aceasta să fie la munca

Mihail Croitoru a scris:

Buna ziua,
Va pot ajuta cu formularea unui memoriu.

Doresc un formular de memoriu

Anarela Loredana a scris:

Da doresc un formular pt că lucrăm foarte mult peste normă și ne-am trezit în fluturași de salariu fara toate orele plătite 100% și numărul de ore apare cel legal am cerut ture libere după care sau modificat toate graficele de lucru să nu figuram cu ore suplimentare au fost transferate șefei de secție fără ca aceasta să fie la munca

Mihail Croitoru a scris:

Buna ziua,
Va pot ajuta cu formularea unui memoriu.

Doresc un formular de memoriu